MENU

Menu
Menu

KAPADOKYA’NIN BÜYÜLEYİCİ DOKUSUNDA JAKUZİ KEYFİ

Her yıl yerli ve yabancı binlerce insanın akın ettiği Kapadokya, yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da popüler turizm merkezlerinden biri.

Her yıl yerli ve yabancı binlerce insanın akın ettiği Kapadokya, yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da popüler turizm merkezlerinden biri. Milyonlarca yıl süren volkanik aktivite, erozyon ve rüzgâr etkisiyle oluşmuş peribacaları, mağaralar ve daha pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan bu merkez, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmak ve büyüleyici bir tatil yapmak isteyenler için doğru adres. Kapadokya’nın çehresiyle uyumlu Kapadokya jakuzi otel seçenekleriyle tatil keyfi zirveye taşınabilir.

Konfor ve Lüksün Birleşimi: Jakuzili Odalar

Jakuzi hem ruhsal hem de fiziksel sağlık üzerinde olumlu etkilere sahip olan bir banyo türü. Kan dolaşımını kolaylaştıran ve böylelikle kalp hastalıkları ile mücadele eden, stresi azaltarak ruhsal sağlığı güçlendiren ve kasların gevşeyerek rahatlamasına olanak tanıyan jakuziler, konforlu ve lüks bir tatilin olmazsa olmazlarından. Helal otel düsturuyla hizmet sunan Şah Saray Cave Suits’in Kapadokya manzaralı jakuzili odalarında siz de eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Osmanlı tarihinin derinlerinden gelen isimleriyle Şah Saray’ın Kapadokya mağara otel jakuzi odalarının özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Hürrem

İsmini Osmanlı’nın efsane sultanlarından olan Hürrem’den alan Hürrem Geleneksel Taş Delux Oda, vadi ve peribacaları manzarası ile büyüleyici bir seyir keyfi sunuyor. Yaz aylarında manzaranın keyfini doyasıya çıkarmaya olanak tanıyan bu oda, kış aylarında da şömine eşliğinde vadinin beyaz gelinlikli halini yansıtıyor. Tamamen taş olan Hürrem odası, adının ağırlığını yansıtan bir iç tasarıma sahip. Jakuzisiyle de misafirlerine maksimum konfor ve lüks sunan bu odada siz de kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

mah5

Mahpeyker

Osmanlı İmparatorluğu’nun en güçlü kadın figürlerinden olan Mahpeyker Sultan’dan esinlenerek adlandırılan Mahpeyker Deluxe Kaya Oda, ekstra geniş yatağı ile rahatına düşkün olanlara hitap ediyor. Vadi ve peribacaları manzarasına sahip olan Mahpeyker odası, el işi mobilyalarıyla son derece farklı bir havaya sahip. Üstelik peribacalarının eşsiz manzarasına karşı jakuzi keyfi de burada mevcut.

Kemerhan

Antik Mezopotamya döneminden kalan eserlerde sıklıkla rastlanan kemerli yapılar, Şah Saray Kapadokya jakuzi otel içerisinde yer alan Kemerhan Kaya Suit Odasında rahatlıkla görülebilir. Taş yatak başlığına ve estetik bir tasarıma sahip olan bu odaya özenle yerleştirilmiş olan jakuzi, burada konaklayacaklar için eşsiz bir deneyim sunuyor. Kaya ve taş sentezinden oluşan bu odada her mevsim ferahlığı hissedebilmek ve ruhsal olarak arınmış bir tatil geçirebilmek mümkün.

Kubbealtı

Kapadokya mağara otel jakuzi odalarından biri olan Kubbealtı Kaya ve Taş Sentezi Suit Odası, diğer odalara kıyasla daha geniş ve daha mistik bir havaya sahip. Romantik bir tarzda dekore edilmiş olan bu oda, balayı tatilleri için oldukça ideal. Ayrıca baş başa zaman geçirmek ve tatil yapmak isteyen çiftler için de en iyi seçenek. Bir yandan peribacalarının eşsiz manzarasını seyretmek, diğer taraftan sessizlik içerisinde jakuzi keyfi yaşamak için Kubbealtı tercih edilebilir.

kub7

Has Oda

Has Özel Suit Oda, rahatına düşkün olanlar ve kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyenler için özel tasarlanmış bir yaşam alanı. Hem manzarası hem de iç dizaynıyla büyüleyici olan bu odada jakuzi eşliğinde manzarayı izleyebilmek ve gündelik hayatın yarattığı stresten kaçabilmek mümkün.

Şah Oda 

Şah Saray’ın en lüks odalarından biri olan Şah Özel Suit Oda, genişliği ve konforu ile gerçek bir ayrıcalıklar dünyası. Türk hamamı ve göbek taşı ile eşsiz bir dinginlik vaat eden bu odada, aynı zamanda balkondan gün batımı izleyebilme olanağı da mevcut. Serin akşamlarda ise şömine karşısında anın tadı çıkarılabilir. Geleneksel taş işçiliğinin en ileri örneklerinin görülebileceği bu odada unutulmaz bir tatil kaçınılmaz.

Şah Saray Cave Suites: Jakuzili Konaklamanın Tadı

Kapadokya jakuzi otel arayanlar için seçenekler oldukça fazla. Ancak hassasiyetleri olan ve helal otel arayanlar için aynı durum söz konusu değil. Şah Saray Cave Suites, Kapadokya’da helal otel arayanlar için en iyi seçenek. Estetik iç dizayna sahip taş odalarında jakuzi keyfi yapmak ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak için siz de Şah Saray Cave Suites oteli ziyaret edebilirsiniz.

Deneyimler& Aktiviteler

Otel içi hizmetlerimiz dışında aynı zamanda havaalanı transferi, kültür-sanat turları ve çeşitli aktiviteler konusunda da sizlere destek oluyoruz.

BÜLTEN

Kampanyalarımız hakkında erkenden bilgi almak için formu doldurun, fırsatları yakalayın.